Praca - Ślusarz Remontowy

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392176
szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.
Ślusarz Remontowy
miejsce pracy: Częstochowa, ul. Odlewników 20/śląskie
Zakres obowiązków:

  • wykonywanie przeglądów, czynności konserwacyjnych oraz naprawianie maszyn i urządzeń we współpracy z działem produkcji i utrzymania ruchu,

  • montaż i demontaż podzespołów mechanicznych, wymiana uszkodzonych elementów, naprawy warsztatowe,

  • zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych, infrastruktury,

  • diagnostyka, usuwanie awarii/usterek i szukanie rozwiązań problemów technicznych,

  • analiza awarii pod kątem eliminowania przestojów maszyn i urządzeń,

  • wykonywanie prac ślusarskich oraz prostych napraw spawalniczych,

  • wykonywanie prostych napraw hydrauliki siłowej,

  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne,

  • dbanie o stanowisko pracy i wyposażenie warsztatowe.

Wymagania:

  • wykształcenia min. zawodowego,

  • minimum 2 lat doświadczenia w przemyśle na stanowisku związanym z konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń,

  • umiejętności czytania rysunku technicznego,

  • umiejętności przygotowania urządzeń do postojów remontowych oraz uruchamiania ich po postojach,

  • znajomości budowy maszyn i urządzeń,

  • umiejętności analitycznych i dobrej organizacji pracy,

  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,

  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • pracy w trybie zmianowym,

  • umiejętności pracy w zespole.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • stabilną umowę o pracę,

  • wynagrodzenie powyżej minimalnej krajowej po okresie próbnym,

  • nagrody wynikające z wypracowanego wspólnie zysku,

  • docenienie Twojego doświadczenia zawodowego poprzez nagrody jubileuszowe,

  • pakiet świadczeń socjalnych: wczasy pod gruszą, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, itp.,

  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę,

  • atrakcyjne warunki dodatkowego ubezpieczenia na życie,

  • program szkoleń niezbędny do wykonywanych przez Ciebie zadań,

  • program szkoleń rozwojowych,

  • posiłki profilaktyczne w okresie zimowym,

  • współprace z doświadczonymi ekspertami i menedżerami – pasjonatami w swoich obszarach.