Praca - Automatyk / Elektryk działu utrzymania ruchu (k/m)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392177
szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Automatyk / Elektryk działu utrzymania ruchu (k/m)
miejsce pracy: Czosnów, k. Nowego Dworu Mazowieckiego/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0tbI000000rGebQAE
Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za stan automatycznych systemów sterowania produkcją oraz za stan techniczny urządzeń i instalacji elektroenergetycznych,

  • usuwanie bieżących awarii maszyn,

  • wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i urządzeń,

  • zgłaszanie pomysłów na usprawnienia maszyn oraz wsparcie w instalacji nowych,

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii.

Wymagania:

Nasze wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe – elektryk, elektromechanik, elektronik,

  • praktyczna wiedza z zakresu elektroniki i automatyki,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektroenergetycznych,

  • uprawnienia SEP do 1kV,

  • gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • wynagrodzenie stałe uzależnione od doświadczenia + premie,

  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, ubezpieczenie prywatne,

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą.