Praca - Ślusarz narzędziowy

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392183
szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Ślusarz narzędziowy
miejsce pracy: Wrocław/dolnośląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 6501
Zakres obowiązków:
Do zadań na tym stanowisku należy:

  • Naprawa i konserwacja narzędzi do tłoczenia blach
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej bieżących napraw i konserwacji
  • Usuwanie awarii narzędzi tłoczących
  • Prowadzenie przeglądów okresowych i prewencyjnych

Szukamy osób:

  • Z doświadczeniem na podobnym stanowisku
  • Posiadających podstawową wiedzę z zakresu czytania rysunku technicznego i obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
  • Sumiennych i dokładnych w wykonywaniu zadań
  • Które mogą pracować w systemie 3-zmianowym

Co proponujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia zawodowe sfinansowane przez Pracodawcę
  • Wolne weekendy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz system premiowy
  • Liczne benefity – dofinansowanie dojazdu, prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport, wczasy pod gruszą, owocowe czwartki, dofinansowanie posiłków i inne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży automotive w jednej z czołowych firm zajmujących się projektowaniem, rozwojem i produkcją metalowych części samochodowych

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy Ci:

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie w Polsce, w dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku;

  • bezpieczne i przyjazne środowisko pracy;

  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;

  • program wdrożeniowy (wprowadzający) dla nowych pracowników i wsparcie menedżera;

  • uczestnictwo w ciekawych projektach technicznych;

  • szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowane przez pracodawcę;

  • możliwość awansu w strukturach firmy;

  • profesjonalne wyposażenie (tel. komórkowy, odzież firmowa i inne narzędzia pracy);

  • pracę w systemie mobilnym na terenie województwa: Śląskiego/ Dolnośląskiego/ Zachodniopomorskiego.