Praca - Drukarz offsetowy (m/k)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392186
szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Drukarz offsetowy (m/k)
miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0t6N000009MRMkQAO
Zakres obowiązków:

Zakres zadań:

  • przygotowanie maszyny do druku,

  • druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami,

  • przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania,

  • wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem,

  • rejestracja czasu pracy na maszynie.

Wymagania:

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • zaangażowanie w rozwój nowych umiejętności,

  • zdolności manualne i mechaniczne,

  • umiejętność współpracy w zespole.

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego,

  • doświadczenie w pracy z maszyną offsetową.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferta:

  • umowa o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • premia miesięczna do 30% wynagrodzenia podstawowego,

  • prywatna opieka medyczna,

  • Multisport,

  • możliwość korzystania ze świadczeń ZFŚS,

  • program poleceń pracowników,

  • kawa/herbata/napoje.