Praca - Analityk Produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392196
szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
KGL S.A.
Analityk Produkcji
miejsce pracy: Klaudyn/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną Medicover

  • kartę Multisport

  • ubezpieczenie grupowe PZU

  • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • szkolenia

Wymagania:
Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie i doskonalenie narzędzi prognozowania i monitorowania produkcji

  • bieżąca analiza danych związanych z realizacją produkcji

  • wsparcie planowania produkcji

  • wykonywanie zleconych analiz i zestawień

  • monitorowanie produktywności maszyn

  • przygotowywanie i prezentacja wyników sektora produkcji

  • współpraca z innymi działami w firmie

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne

  • min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze analitycznym w firmie produkcyjnej

  • biegła znajomość Excel (formuły, wykresy, tabele przestawne) i Power Point

  • dobra znajomość języka angielskiego (min.B2)

  • znajomość zasad funkcjonowania firmy produkcyjnej

  • wysokie zdolności analityczne

  • umiejętność interpretowania danych, wyciągania wniosków i proponowania rozwiązań

  • znajomość Power BI oraz podstaw SQL będą dodatkowym atutem