Praca - Mechanik wózków widłowych (k/m)

szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Mechanik wózków widłowych (k/m)
miejsce pracy: Klaudyn, k. Warszawy/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0tbI000000rXKPQA2
Zakres obowiązków:

  • bieżące naprawy oraz konserwacja wózków widłowych i pozostałego sprzętu magazynowego,

  • weryfikacja stanu technicznego pojazdów, bieżąca analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych,

  • tworzenie dokumentacji z wykonywanych napraw i serwisów sprzętu,

  • asysta przy badaniu UDT.

Wymagania:

Oczekiwania:

  • doświadczenie w naprawach wózków widłowych,

  • rozumienie budowy i zasad działania silników elektrycznych i spalinowych,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,

  • wymagane uprawnienia do asysty przy badaniu UDT,

  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • pracę w systemie 1 zmiany od poniedziałku do piątku,

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • stałe wynagrodzenie + premie + pakiet benefitów pozapłacowych.