Praca - Operator produkcji / Operator rozlewu (m/k)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392208
szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Trenkwalder
Operator produkcji / Operator rozlewu (m/k)
miejsce pracy: Pilawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. a0tbI000001RrKwQAK
Zakres obowiązków:

Obowiązki:

  • obsługa urządzeń produkcyjnych,

  • dostarczanie pustych opakowań do linii produkcyjnych.

  • nadzorowanie pracy urządzeń etykietujących.

  • kontrola jakości gotowych produktów,

  • czyszczenie urządzeń produkcyjnych i instalacji.

Wymagania:

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym,

  • pierwsze doświadczenie w pracy na produkcji min. 2-3 msc.,

  • otwartość na pracę przy produkcji farb.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z agencją pracy z możliwościa przejścia w późniejszym czasie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe),

  • system premiowy, który realnie podwyższy Twoje wynagrodzenie,

  • pracę na pełen etat,

  • dla osób chętnych możliwość pracy w nadgodzinach,

  • możliwość zakupu produktów firmowych z bardzo dużymi zniżkami,

  • wolne weekendy.

Miejsce pracy: zakład produkcyjny w Pilawie (15 minut od Garwolina).