Praca - Starszy Programista Java Fullstack

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2392221
szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.
Starszy Programista Java Fullstack
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis pracy:

Stanowisko idealne dla inżyniera oprogramowania, z pasją do rozwiązywania trudnych problemów biznesowych i tworzenia aplikacji. Będziesz jednym z członków zespołu ds. rozwoju ryzyka i tożsamości, skupiającego się na projektowaniu i tworzeniu rozwiązań programowych wykorzystujących dane do rozwiązywania problemów biznesowych. Czasami będziesz projektować zupełnie nowe rozwiązania programowe, a innym razem będziesz zmieniał istniejącą funkcjonalność pod kątem wydajności i łatwości konserwacji, ale zawsze będziesz pracować nad sposobami zwiększenia naszej wydajności i zapewniania lepszych rozwiązań naszym klientom. Stanowisko dla osoby zmotywowanej, posiadającej umiejętności inżynierii oprogramowania oraz wiedzę na temat technologii baz danych, J2EE i sieci Web. Kandydat będzie zaangażowany w kierowanie praktycznymi działaniami z zakresu inżynierii oprogramowania, w tym POC, projektowaniem, dokumentacją, rozwojem i testowaniem nowych funkcjonalności. Kandydat musi być elastyczny i gotowy do zmiany zadań w zależności od potrzeb zespołu.
Role i obowiązki:

  • Odpowiedzialność za projektowanie, rozwój i wdrażanie.

  • Rozwój nowych produktów.

  • Projektowanie i rozwijanie systemu.

  • Współpraca z interesariuszami biznesowymi i technicznymi, przy pomocy najnowszych dostępnych narzędzi i technologi.

  • Opracowywanie kodu.

  • Koordynacja działania ciągłej integracji, platformy automatyzacji testowania i inne powiązane elementy, a także współtworzenie podstawowego kodu produktu.

  • Przedstawianie rozwiązań technicznych, możliwości, rozważania i funkcje w kategoriach biznesowych.

  • Precyzyjne komunikowanie statusu, problemu i ryzyka.

Wymagania:
Wymagania:

  • 5-8 lat doświadczenia tworzenia aplikacji przy użyciu Java 8 lub nowszej, Spring, Spring Boot lub podobnych frameworków opartych na REST.

  • Tworzenie struktur danych wymagań na projekt, architekturę i przebieg procesu.

  • Praktyczne doświadczenie w kodowaniu.

  • Wiedza na temat podstawowych komponentów infrastruktury, takich jak serwery aplikacji (Tomcat), serwery WWW (Apache, Nginx).

  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych.

  • Dobre umiejętności komunikacyjne - umiejętność prowadzenia zespołu.

  • Znajomość narzędzi do budowania, takich jak Maven i NPM, systemów kontroli wersji, takich jak Git, Bitbucket, narzędzi przepływu pracy, takich jak JIRA.

  • Doświadczenie w tworzeniu skalowalnych platform z wykorzystaniem Kubernetes mile widziane.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy z aplikacją czasu rzeczywistego.

  • Znajomość frameworków UI takich jak Angular i React będzie dodatkowym atutem.

  • Znajomość potoków przesyłania strumieniowego, takich jak Kafka, będzie plusem.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

  • umowę o pracę

  • pracę w zgranym zespole

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi