Praca - Operator Maszyn CNC

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392224
szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
benett PEOPLE Sp. z o.o.
Operator Maszyn CNC
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 05/2023
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Ustawianie tokarki/frezarki na podstawie technologii i programu dostarczonego przez programistę

  • Wykonanie określonej partii produkcyjnej detali

  • Kontrolę jakości wykonywanych detali

  • Gratowanie detali

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku

  • Umiejętność w posługiwaniu się przyrządami pomiarowymi

  • Podstawowa znajomość G kodów ISO

  • Mile Widziane doświadczenie w pracy na maszynach z systemem sterowania Haas lub Fanuc

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pakiet Benefitów: dofinansowanie do zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków, dofinansowanie do szkoleń i kursów.

  • Młody zespół

  • Praca w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • Lekcje angielskiego