Praca - Technik Zmianowy (k/m/n)

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392225
szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Mars Polska Sp. z o.o.
Technik Zmianowy (k/m/n)
miejsce pracy: Błonie /mazowieckie
Zakres obowiązków:

Celem stanowiska jest wsparcie procesów produkcyjnych poprzez prowadzenie bieżącej eksploatacji urządzeń i linii produkcyjnych Mars w powierzonym obszarze przy zachowaniu obowiązujących norm i procedur BHP.

Wymagania:
Jakie będą Twoje główne obowiązki?

  • Prowadzenie bieżącej eksploatacji urządzeń i linii produkcyjnych Mars w powierzonym obszarze, przy przestrzeganiu obowiązujących w tym zakresie przepisów i zasad bezpieczeństwa

  • Wykonywanie prac przeglądowych i naprawczych, zarówno rutynowych jak i wynikających z bieżących potrzeb

  • Stałe podnoszenie kwalifikacji w zakresie obsługi i napraw maszyn i urządzeń w powierzonym obszarze Mars

  • Znajomość dokumentacji technicznej niezbędnej do bezpiecznej pracy, prowadzenia przeglądów, obsługi bieżącej, dokonywania modyfikacji itp.

  • Wnioskowanie działań mających na celu poprawienie wydajności, niezawodności, bezpieczeństwa i higieny w powierzonym obszarze

  • Udział w uruchomieniach nowych instalacji technologicznych pod kątem przyszłych potrzeb eksploatacyjnych

  • Współpraca i nadzór nad firmami kontraktorskimi wykonującymi zlecone prace na obszarze Mars Polska

  • Dbanie o stan techniczny narzędzi i urządzeń warsztatowych

  • Obsługa istniejących w Mars systemów wspomagających pracę Działu Utrzymania Ruchu

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Jeśli posiadasz:

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe, preferowane kierunki: Elektromechanik, Elektryk, Mechatronik

  • Doświadczenie w dziale Utrzymania Ruchu będzie dodatkowym atutem

  • Aktualne uprawnienia eksploatacyjne i dozorowe - mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną i produkcyjną

  • Umiejętność rozwiązywania problemów

  • Chęć rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji

Co zyskasz dołączając do Mars?

  • Umowa o pracę, bez okresu próbnego

  • Atrakcyjne warunki finansowe z premią biznesową i świątecznym bonusem

  • W trosce o Twoje bezpieczeństwo i zdrowie otrzymasz szeroki pakiet świadczeń uwzględniający min. ubezpieczenie na życie, prywatą opiekę medyczną oraz program wsparcia dla współpracowników

  • Pakiet oszczędnościowy aby zadbać o Twoją przyszłość

  • Indywidualny plan rozwoju wspierający w budowaniu skutecznej ścieżki kariery

  • Atrakcyjne zniżki na nasze produkty i dostęp do limitowanych ofert, które Twoja rodzina i znajomi pokochają

  • Dofinansowanie do posiłków w stołówce pracowniczej

  • Możliwość uczestniczenia w akcjach wolontaryjnych w godzinach pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w ramach struktur firmy

  • Pozytywny i zgrany zespół Współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel

  • Szkolenia przygotowujące do pracy na oferowanym stanowisku

  • Najwyższe normy bezpieczeństwa pracy