Praca - Mechanik Maszyn Przemysłowych

szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Mechanik Maszyn Przemysłowych
miejsce pracy: Krzycko Wielkie/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Główne obowiązki:

  • Regularne konserwacje i diagnostyka awarii maszyn

  • Montaż/demontaż oraz uruchamianie maszyn i linii produkcyjnych

  • Naprawa i regulacja maszyn, w tym produkcja części zamiennych

Wymagania:
Wymagania:

  • Średnie wykształcenie techniczne, preferowane w mechanice

  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu (min. 2 lata)

  • Fachowa wiedza z mechaniki maszyn oraz zdolności analityczne i kreatywne

  • Skuteczność pod presją i umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie i konkurencyjne wynagrodzenie

  • Program adaptacyjny w firmie

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, pakiet MultiSport i inne świadczenia socjalne

  • Dofinansowanie do posiłków, dostęp do napojów

  • Inicjatywy integracyjne