Praca - Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Service Desk

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2392230
szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Medicover Sp. z o.o.
Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Service Desk
miejsce pracy: Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Szukamy Ciebie, jeśli:

  • chcesz rozwijać się w obszarze IT (niewymagane doświadczenie)

  • posiadasz znajomość pakietów biurowych

  • jesteś komunikatywny/a, zaangażowany/a i chętnie uczysz się nowych rzeczy

  • umiesz samodzielnie rozwiązywać problemy i nie boisz się pracy pod presją czasu

  • umiejętnie zarządzasz własną pracą i lubisz pracować w zespole

  • dobrze komunikujesz się w języku angielskim – w mowie i w piśmie - na poziomie co najmniej B1+​

Wymagania:
Twoje zadania:

  • utrzymanie ciągłości pracy użytkowników systemu poprzez zapewnienie wsparcia technicznego

  • zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych w obszarze wsparcia IT w przypadku awarii

  • zarządzanie kontami użytkowników w systemach informatycznych

  • wspieranie użytkowników w obsłudze systemów informatycznych poprzez udzielenie informacji na temat systemu, instalację oraz konfigurację systemu

  • utrzymanie ciągłości działania sprzętu komputerowego

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasza oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w trybie hybrydowym

  • praca w trybie zmianowym w przedziale godzinowym 7:00-20:00

  • bezpłatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

  • bezpłatny dostęp do ponad 5000 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w ramach pakietu Medicover Sport

  • dostęp do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne

  • wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych

  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok"

  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover