Praca - Technik Utrzymania Ruchu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392247
szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Aptiv
Technik Utrzymania Ruchu
miejsce pracy: Gdańsk, Ul. Nowatorów 20/pomorskie
Zakres obowiązków:

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Nowatorów 20

Twoja rola:

Będziesz odpowiadać za zapewnienie skutecznej i terminowej konserwacji narzędzi i związanego z nimi sprzętu produkcyjnego.

Twoje obowiązki będą obejmować m.in.:

  • naprawy bieżące i konserwację maszyn montażowych i testujących

  • szybką reakcję na problemy związane z bieżącą produkcją zgłaszane przez brygadzistów (UTR, Produkcja, Jakość)

  • informowanie przełożonych o akcjach naprawczych i efektach naprawy, prowadzenie dziennych zapisów w zakładowej bazie danych

  • przygotowanie maszyn do produkcji i konserwacji z wyprzedzeniem umożliwiającym sprawne uruchomienie produkcji – przeglądy prewencyjne i zapisy w bazie danych

  • zgłaszanie wniosków racjonalizatorskich i uwag mogących ułatwić pracę i usprawnić produkcję.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie techniczne

  • praktyczne doświadczenie w obsłudze i serwisowaniu maszyn do produkcji płytek drukowanych (SMT/THT)

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego

  • dokładność, dobra organizacja pracy, zdolności manualne

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)

  • dodatkowym atutem będzie: znajomość pneumatyki, uprawnienia SEP do 1 kV.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat.

  • Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych.

  • Oferujemy Ci rozwój poprzez szkolenia i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży.

  • Niezależnie od zespołu czy kompetencji kierujemy się wartościami etycznymi. Jesteśmy zgranym zespołem w pracy i dobrymi znajomymi poza jej murami.

  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie i bezpieczne miejsce pracy.

  • Pomoc w relokacji.

Co zyskasz?

Oferujemy stabilne zatrudnienie w firmie o  ugruntowanej pozycji rynkowej. Posiadamy wiele benefitów, jak np. system premiowy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia pracownicze, Pracowniczy Program Kapitałowy, pakiet świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, karta Multisport i wiele innych. Czyste i suche miejsce pracy.