Praca - Zastępca Szefa Służby Obsługi Bazowej

szukaj
Oferta z dnia: 12 kwiecień 2024
poleć znajomemu
LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.
Zastępca Szefa Służby Obsługi Bazowej
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. TB/12/2023
Zakres obowiązków:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane lotnicze);

  • Posiadanie licencji EASA PART-66 (B1 lub B2);

  • Co najmniej 8 lat doświadczenia w obsłudze technicznej samolotów;

  • Doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami produkcyjnymi;

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie min. B2;

  • Znajomość przepisów PART-145, PART-66, PART-147.

Wymagania:
Zadania:

  • Zapewnienie efektywnej realizacji bazowej obsługi technicznej samolotów;

  • Koordynowanie procesów przygotowania i wykonywania bazowej obsługi technicznej samolotów oraz napraw strukturalnych;

  • Efektywne wykorzystanie zasobów w celu zapewnienia realizacji ustalonych planów obsługowych;

  • Organizowanie i optymalizowanie funkcjonowania stałych linii produkcyjnych;

  • Opiniowanie założeń inwestycyjnych dotyczących wyposażenia i infrastruktury przeznaczonych do realizacji bazowej obsługi samolotów;

  • Opracowanie oraz aktualizacja MOE oraz szczegółowych procedur (MH) w zakresie działalności Służby.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Elastyczne formy zatrudnienia;

  • Atrakcyjny system premiowy;

  • Preferencyjne ceny biletów lotniczych;

  • Pakiet benefitów pozapłacowych oraz świadczeń socjalnych.