Praca - Płatny Staż / Praktyki w dziale Ciągłego Doskonalenia

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392404
szukaj
Oferta z dnia: 13 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PO Lighting Poland Sp. z o. o.
Płatny Staż / Praktyki w dziale Ciągłego Doskonalenia
miejsce pracy: Niemce, k. Lublina/lubelskie
Zakres obowiązków:

  • Pomoc w prowadzeniu projektów ciągłego doskonalenia

  • Wdrażanie narzędzi LEAN w obszarze produkcyjnym tj. 5S, SMED, TPM

  • Udział w balansowaniu procesów produkcyjnych

  • Pomiary czasu cyklu operatora / maszyny

  • Nadzór nad SPC w wybranych procesach produkcyjnych

  • Przygotowywanie raportów Pareto, wykresów Gantta, histogramów i innych wykresów środowiska excel

  • Udział w analizach skomplikowanych i chronicznych problemów

Wymagania:
Wymagania:

  • Preferowany status studenta studiów pierwszego lub drugiego stopnia na kierunkach: Inżynieria produkcji

  • Dyspozycyjność 3-5 dni w tygodniu

  • Znajomość środowiska Microsoft (w szczególności Excel i Power Point). Znajomość aplikacji Microsoft 365 będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość narzędzi Lean Manufacturing

  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

  • Mile widziana znajomość metodyki 6 Sigma

  • Dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Samodzielność oraz podejmowanie własnej inicjatywy

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co możemy Ci zaoferować:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Elastyczne godziny pracy

  • Konieczne narzędzia pracy

  • Zdobywanie praktycznej wiedzy oraz doświadczenia w międzynarodowej firmie

  • Możliwość nauki od profesjonalistów

  • Możliwość zawarcia kolejnych umów i nawiązania długotrwałej współpracy

  • Wsparcie zespołu oraz przyjazną atmosferę