Praca - Inżynier Utrzymania Systemu

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2392619
szukaj
Oferta z dnia: 14 kwiecień 2024
poleć znajomemu
WIPRO IT SERVICES POLAND Sp. z o.o.
Inżynier Utrzymania Systemu
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Obowiązki:

  • Wykorzystanie technicznej wiedzy do zrozumienia wymagań

  • Rozwój strategii i rozwiązań z niewielkim nadzorem

  • Stosowanie praktyk konfiguracji i rozwiązywania problemów z aplikacjami/systemami

  • Współpraca w zapewnieniu stabilności krytycznych aplikacji

  • Analiza wydajności aplikacji i rozwiązywanie problemów

Wymagania:
Wymagane Umiejętności:

  • Znajomość Linux, Kubernetes, Docker, Tomcat, Nginx, DB2, MYSQL

  • Energia i doświadczenie w technologiach i globalnych projektach

  • Obsługa klienta w zakresie aplikacji

  • Znajomość języków programowania (Java, Python)

  • Doświadczenie w wsparciu usług i aplikacji webowych

  • Chęć nauki nowych technologii

  • Współpraca z zespołami produktowymi i Dev-ops

  • 5-7 lat doświadczenia

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pełny etat na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia.

  • Przyjazną atmosferę w pracy.

  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz bieżących.