Praca - Administrator systemu z/os

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2392639
szukaj
Oferta z dnia: 14 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PKO Bank Polski
Administrator systemu z/os
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 38208
Wymagania:
na czas określony
Ismena Giza
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Na co dzień w naszym zespole:

  • dbasz o zapewnienie wysokiej dostępności i wydajności platformy Mainframe

  • administrujesz systemem operacyjnym z/OS,

  • uczestniczysz w migracji do nowych wersji oprogramowania, analizie oraz implementacji rekomendowanego serwisu,

  • proaktywnie monitorujesz pracę systemów, baz danych oraz aplikacji,

  • analizujesz błędy i awarie w warstwie systemowo-narzędziowej oraz na styku z aplikacjami biznesowymi,

  • współtworzysz architekturę nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • znasz biegle system operacyjny z/OS oraz potrafisz konfigurować środowisko Parallel Sysplex,

  • potrafisz monitorować i diagnozować pracę systemu i aplikacji, wyszukiwać anomalie i problemy oraz wskazywać możliwe sposoby ich eliminacji.Sprawnie wykorzystujesz narzędzia wspierające analizę wydajności systemu oraz diagnostykę przyczyn insydentów,

  • posiadasz doświadczenie w obsłudze incydentów, problemów i awarii (przygotowanie materiału diagnostycznego, analiza przyczyn, kontakt z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi),

  • jesteś komunikatywny, lubisz i potrafisz pracować w zespole,

  • jesteś odpowiedzialny, samodzielny i dobrze organizujesz swoją pracę,

  • posiadasz znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną oraz kontakt z zespołami wsparcia dostawców zewnętrznych,

  • jesteś dyspozycyjny (świadczenie wsparcia w ramach dyżurów on-call).