Praca - Analityk systemowy it

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2392718
szukaj
Oferta z dnia: 14 kwiecień 2024
poleć znajomemu
PKO Bank Polski
Analityk systemowy it
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 39257
Wymagania:
na czas nieokreślony
IT
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Na co dzień w naszym zespole:

  • analizujesz i modelujesz procesy ETL

  • współpracujesz z innymi jednostkami Banku w celu opracowania specyfikacji wymagań dla nowych źródeł danych

  • projektujesz model logiczny danych w obszarze operacyjnej hurtowni danych

  • tworzysz macierz STM (Source-Target-Matrix) na potrzeby budowania procesów deweloperskich

  • współpracujesz z zespołem IT (między innymi z Developerami, PM, Testerami) oraz biznesem

To stanowisko może być Twoje, jeśli:

  • masz co najmniej 2-letnie doświadczenie jako analityk systemowy IT w obszarze procesów integracji danych

  • bardzo dobrze znasz SQL

  • pracujesz z relacyjnymi bazami danych

  • masz doświadczenie w projektowaniu hurtownianych modeli danych

  • umiesz analizować format xml/xsd i budujesz model relacyjny na podstawie xsd

  • korzystasz z Confluence i Jiry

  • znasz j. angielski na poziomie co najmniej rozumienia dokumentacji technicznej

Mile widziane będzie doświadczenie w analizie procesów online i streamingowych oraz znajomość Enterprise Architect.