Praca - Technolog produkcji

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392822
szukaj
Oferta z dnia: 16 kwiecień 2024
poleć znajomemu
GENPOWER SP Z O O
Technolog produkcji
miejsce pracy: Buszewo/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej na wyroby produkowane i nowo projektowane w zakładzie

  • opracowywanie, wprowadzanie zmian i kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej, materiałowo-technologicznej zgodnie z odpowiednimi standardami, przepisami oraz normami technicznymi i normami bezpieczeństwa

  • znajomość norm i przepisów związanych ze spawalnictwem i kontrolą jakości (PN-EN ISO 3834, PN-EN 1090, ISO 9001:2015)

  • rozwój istniejących rozwiązań technicznych oraz wprowadzenie nowych technologii, innowacji, usprawnień

  • dobór i organizowanie procesów technologicznych w zakresie produkcji i konstrukcji stalowych,

  • bieżący nadzór nad wykonywaniem zleceń produkcyjnych

  • podejmowanie działań zapobiegających powstawaniu niezgodności

  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • znajomość zagadnień związanych ze spawalnictwem i obróbką metali

  • umiejętność pracy koncepcyjnej, komunikatywność, rzetelność

  • znajomość materiałoznawstwa

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania wiedzy