Praca - Inspektor Kontroli Jakości ds. Odbiorów Kadłubowych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392823
szukaj
Oferta z dnia: 16 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Remontowa Shipbuilding S.A.
Inspektor Kontroli Jakości ds. Odbiorów Kadłubowych
miejsce pracy: Gdańsk, blisko stacji SKM Politechnika/pomorskie
Zakres obowiązków:

  • analizowanie dokumentacji konstrukcyjnej, technologicznej i wymagań Armatora;

  • współpraca z Armatorami i Towarzystwami Klasyfikacyjnymi w zakresie odbiorów i oceny jakości oraz wykonywanych badań;

  • dokonywanie oceny parametrów jakościowych wyrobów na różnych etapach procesu produkcji podstawowej i ich zdawanie do klientów zewnętrznych;

  • współpraca z Technologiem, Konstruktorem oraz Towarzystwem Klasyfikacyjnym i Armatorem, w zakresie tworzenia planów kontroli i pomiarów wyrobów;

  • prowadzenie analiz skuteczności odbiorów na podstawie zrealizowanych zgłoszeń, aplikacji wraz z analizą jakości popartą kartami braków i reklamacji;

  • monitorowanie wskaźników skuteczności odbiorów i badań, przeprowadzanie kontroli inspekcyjnych dla potwierdzenia zgodności przebiegu procesu z wymaganiami;

  • współpraca z Biurem Realizacji Projektów w zakresie potwierdzania stanu zaawansowania odbiorów i jakości wykonania;

  • wystawianie kart braków w procesie produkcji;

  • opiniowanie aktów reklamacyjnych dla potrzeb serwisu gwarancyjnego.

Wymagania:
Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne;

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe;

  • znajomość zagadnień z dziedziny konstrukcji kadłuba, prefabrykacji sekcji płaskich i przestrzennych, zbrojeń rurarskich, prób szczelności;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • znajomość przepisów Towarzystw Klasyfikacyjnych i egzekwowanie zgodności wykonania z wymaganiami w poszczególnych fazach procesu produkcyjnego w czasie odbiorów międzyoperacyjnych;

  • umiejętność funkcjonowania w środowisku pracy zgodnym z wymaganiami ISO 9001:2015.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość branży;

  • posiadanie certyfikatu kompetencji z zakresu badań wizualnych stopnia 2 (VT2);

  • znajomość i umiejętność poruszania się w zagadnieniach Publikacji AQAP 2110:2016 oraz WSK.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie;

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

  • dofinansowanie do programu MultiSport;

  • dużą dozę odpowiedzialności i samodzielności w wykonywaniu obowiązków;

  • stały rozwój kompetencji poprzez realizację ambitnych zadań;

  • możliwość współpracy z największymi Armatorami i firmami z branży okrętowej;

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, a wśród nich m.in. karty podarunkowe 2x w roku,

  • dofinansowanie do wypoczynku, świąteczne upominki dla dzieci,

  • możliwość udziału w zawodowych szkoleniach wewnętrznych, finansowanie kursów specjalistycznych i udziału w konferencjach.