Praca - Elektronik

strona główna PRACA Elektryka Oferta Nr 2392832
szukaj
Oferta z dnia: 16 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.
Elektronik
miejsce pracy: Bielsko-Biała, ul. Rudawka 83/śląskie
Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków – Jeśli:

  • Chcesz wykonywać przeglądy maszyn

  • Palisz się, aby diagnozować i naprawiać maszyny

  • Pragniesz wdrażać usprawnienia i modyfikacje

  • Rwiesz się by podnieść swoje kwalifikacje

  • Lubisz pogrzebać w urządzeniach elektronicznych

  • Masz chrapkę by obsługiwać roboty KUKA, Yaskawa i Fanuc

  • Nie boisz się wyzwań i jesteś kreatywny

  • Chcesz wdrażać Industry 4.0

Wymagania:
I spełniasz poniższe wymagania:

  • Masz wykształcenie techniczne: elektronik/mechatronik/automatyk

  • Masz doświadczenie zawodowe

  • Umiesz oddać się lekturze schematów elektrycznych

  • Wiesz jak wygląda sprężarka, siłownik i zawór na schemacie

  • Kumasz o co chodzi w sterownikach PLC (np. Omron, Fanuc, Siemens)

  • Frapują Cię zagadnienia z elektroniki, automatyki

  • Chcesz jeździć na szkolenia

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Bezpieczne środowisko pracy.

  • Umowę o pracę bezpośrednio z Eaton.

  • Wparcie opiekuna wdrożenia.

  • Dodatek płacowy do systemu czterobrygadowego.

  • Atrakcyjny system premiowy.

  • Bezpłatną, prywatną opiekę medyczną.

  • Kartę Multisport.

  • Firmową stołówkę z bogatym menu w przystępnych cenach.

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

  • Wydarzenia dla pracowników i ich rodzin oraz zespołowe spotkania integracyjne.

  • Grupy zainteresowań oraz sekcje sportowe finansowane przez Eaton.

  • Program poleceń pracowników.

  • Pranie odzieży roboczej – wyprana odzież robocza dostarczana jest bezpośrednio do Twojej szafki.

  • Możliwość dojazdu autobusami miejskimi linii numer 10 oraz 20.

  • Rozwój w dużej, międzynarodowej organizacji, silnie wspierającej awanse wewnętrzne.