Praca - Technik zmianowy/ Automatyk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392834
szukaj
Oferta z dnia: 16 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Technik zmianowy/ Automatyk
miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 10145
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Bieżący nadzór nad systemami automatyki pracujących linii produkcyjnych
  • Drobne zmiany programowe w zakresie programów istniejących układów sterowania
  • Udział w okresowych przeglądach i remontach systemów sterowania linii produkcyjnych
  • Nadzór prac firm zewnętrznych w zakresie zmian sprzętowych dotyczących nowych i istniejących linii produkcyjnych

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu zasad eksploatacji maszyn i urządzeń
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Uprawnienia SEP elektryczne lub energetyczne
  • Diagnostyka układów sterowania (napędy, sterowniki PLC)
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Zdolności manualne i techniczne

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę kodeksową bezpośrednio w strukturach firmy
  • Praca w systemie 4-brygadowym zgodnie z grafikiem
  • Widełki wynagrodzenia (pensja uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności)
  • Płaca zasadnicza + dodatek za pracę 4-brygadową
  • Premia produkcyjna
  • Premia frekwencyjna
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa)
  • Dofinansowanie posiłków
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
To oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego.

  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych.

  • Opiekę mentora podczas procesu onboardingu.

  • Rozwój wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych.

  • Program poleceń pracowniczych.

  • Udział w szkoleniach finansowanych przez pracodawcę.