Praca - Elektryk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392838
szukaj
Oferta z dnia: 16 kwiecień 2024
poleć znajomemu
GENPOWER SP Z O O
Elektryk
miejsce pracy: Buszewo/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków

  • prace prefabrykacyjne szaf sterowniczych i rozdzielnic elektrycznych,

  • montaż podzespołów mechanicznych oraz aparatów elektrycznych

  • układanie kabli i przewodów na podstawie dokumentacji

  • instalacja na obiektach w firmie

  • przygotowywanie wiązek kablowych oraz oznaczników

  • programowanie sterowników urządzeń

  • udział w testach rozruchowych i odbiorowych.

Wymagania:
Nasze wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,

  • praktyczna umiejętność montażu elektrycznego i mechanicznego,

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, oraz umiejętność serwisowania instalacji elektrycznych,

  • umiejętność obsługi narzędzi i elektronarzędzi warsztatowych,

  • uprawnienia SEP E do 1kV

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Umowę o pracę.

  • Nowoczesne narzędzia pracy.

  • Pakiet opieki medycznej.

  • Kartę Multisport.