Praca - Konstruktor

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392854
szukaj
Oferta z dnia: 16 kwiecień 2024
poleć znajomemu
GENPOWER SP Z O O
Konstruktor
miejsce pracy: Buszewo/wielkopolskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków to:

  • Przygotowanie dokumentacji technicznej zgodnej z przepisami normami oraz zleceniem Klienta

  • Tworzenie dokumentacji poglądowej oraz zestawień materiałowych

  • Nadzór nad realizacją powierzonego projektu

  • Wprowadzanie rozwiązań optymalizujących koszt i realizację produkcji

  • Współpraca z produkcją

  • Współpraca z działem handlowym

Wymagania:
Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Umiejętność obsługi programów CAD w tym Solidworks

  • Dokładność, samodzielność, rzetelność, kreatywność w działaniu oraz poszukiwaniu nowych rozwiązań

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość

  • Umiejętność pracy w zespole, zarządzania czasem pracy, komunikatywność

  • Mile widziana wiedza z zakresu obróbki stali

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

  • Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Naszym pracownikom zapewniamy:

  • Stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności