Praca - Specjalista ds. Technicznych

szukaj
Oferta z dnia: 16 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Apleona Polska sp. z o.o.
Specjalista ds. Technicznych
miejsce pracy: Katowice, Bogucice/śląskie
Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalista ds. Technicznych będzie odpowiedzialna za:

  • Wsparcie administracyjne Kierownika Obiektu

  • Przygotowywanie zestawienie FV, zamówień,

  • Sporządzanie ofert kalkulacji

  • Opracowywanie regulacji wewnętrznych firmy w obszarze ESG przy uwzględnianiu wymogów ustawowych i wytycznych

  • Nadzór nad pracami firm zewnętrznych zajmujących się m.in. naprawami, konserwacją infrastruktury technicznej,

  • Wsparcie techniczne przy przygotowywaniu ofert,

  • Organizacja i nadzór obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej,

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi oraz klientami.

Wymagania:
Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wiedza techniczna, podstawowa znajomość zagadnień obsługi instalacji budynkowych (BMS, instalacje went-klim, instalacje elektryczne),

  • Mile widziany student kierunku technicznego – IV/V roku w trybie zaocznym.

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dyspozycyjność Pon-pt. 08.00-16.00

  • Rzetelność w wykonywaniu obowiązków, umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość pakietu MS Office.

  • Znajomość j. angielskiego.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • Dużą samodzielność;

  • Jasno zakomunikowane oczekiwania, feedback na bieżąco;

  • Prywatna opieka medyczna;

  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na preferencyjnych warunkach;

  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego;

  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.