Praca - Technik w dziale utrzymania ruchu

szukaj
Oferta z dnia: 16 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Technik w dziale utrzymania ruchu
miejsce pracy: Sosnowiec/śląskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 10062
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Usuwanie awarii maszyn i urządzeń (elektrycznych i mechanicznych)
  • Dokonywanie drobnych modyfikacji maszyn
  • Wykonywanie przeglądów prewencyjnych
  • Tworzenie raportów i uzupełnianie dokumentacji po naprawach

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne (preferowane: elektryk, elektronik, elektromechanik)
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość elektryki, pneumatyki, hydrauliki oraz podstaw automatyki
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Oferta:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio pod firmą
  • Praca w systemie 4-brygadowym
  • Wynagrodzenie zasadnicze (podstawa płacowa uzależniona od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności)
  • Premia produkcyjna
  • Premia frekwencyjna
  • Dodatek za pracę w porze nocnej
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta MultiSport, dofinansowanie posiłków pracowniczych)

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,

  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, opieka medyczna, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego oraz karty sportowej),

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy,

  • Szkolenia umożliwiające zdobycie nowych uprawnień finansowanych przez pracodawcę.