Praca - Avionik

szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Drabpol sp. jawna
Avionik
miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki, Modlin Airport – Lotnisko EPMO Hangar nr 1/mazowieckie
Wymagania:
Opis stanowiska:

  • Absolwenci kierunku: mechatronika,

  • Znajomość języka angielskiego,

  • Chęć pracy przy statkach powietrznych,

  • Sumienność i dokładność.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę pełną wyzwań w firmie o silnej pozycji na rynku,

  • Możliwości do kształcenia w kierunku lotnictwa,

  • Rynkowe wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie,

  • Możliwość decydowania o przebiegu własnej kariery i rozwoju,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Niekorporacyjną kulturę pracy,

  • Udział w konferencjach i wystąpieniach,

  • Uczymy się od siebie nawzajem i tworzymy przyjazną atmosferę pracy,

  • Uwielbiamy nowe wyzwania i projekty.