Praca - Specjalista ds. planowania

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2392935
szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Apleona Polska sp. z o.o.
Specjalista ds. planowania
miejsce pracy: Niepołomice/małopolskie
Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. elektrycznych będzie odpowiedzialna za:

  • Obsługa i bieżące planowanie prac utrzymania ruchu w systemie CMMS;

  • Nadzór nad dokumentacją techniczną;

  • Tworzenie harmonogramów i planów prac w oparciu o system CMMS;

  • Wsparcie techniczne i merytoryczne użytkowników systemu;

  • Wsparcie kierownika UR w planowaniu remontów i serwisów;

  • Bieżące monitorowanie KPI oraz utylizacji zleceń;

  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników oprogramowania.

Wymagania:
Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie techniczne (preferowany profil – Automatyka i Robotyka, Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika lub pokrewne);

  • Znajomość funkcjonowania systemów CMMS;

  • Doświadczenie w branży produkcyjnej;

  • Dobra znajomość języka angielskiego – co najmniej na poziomie B2),

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności programu MS Excel,

  • Znajomość języka niemieckiego;

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Prywatną Opiekę Medyczną finansowaną przez pracodawcę;

  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie;

  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego;

  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.