Praca - Młodszy Operator Maszyn Pakujących

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393141
szukaj
Oferta z dnia: 17 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Bakoma Sp z oo
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Młodszy Operator Maszyn Pakujących
miejsce pracy: Elżbietów/mazowieckie
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia miesięczna.

  • Bezpłatny dojazd busem z okolic Sochaczewa, Łowicza, Żyrardowa.

  • Pakiet medyczny ENEL-MED ora możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej.

  • Fundusz socjalny, w tym np. dofinansowanie do wczasów itp.

  • Stabilną pracę w dobrej i przyjaznej atmosferze.

  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej w wewnętrznych strukturach organizacji.

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań związanych z obsługą linii pakującej wyrób gotowy w opakowania jednostkowe i zbiorcze.

  • Obsługa urządzeń produkcyjnych.

  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.

  • Kontrola jakości pakowanego produktu.

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.

  • Współpraca z pozostałymi działami wspierającymi obszar produkcji.

Wymagania:

Nasze oczekiwania:

  • Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych (bądź gotowość do jej wyrobienia).

  • Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikacja interpersonalna.

  • Motywacja do osiągania celów produkcyjnych.

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym, czterobrygadowym.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj