Praca - Młodszy Specjalista ds. Gwarancji

szukaj
Oferta z dnia: 18 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Interhandler Sp. z o.o.
Młodszy Specjalista ds. Gwarancji
miejsce pracy: Toruń, ul. Wapienna 6 /kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków:

  • Szczegółowe opisywanie i wysyłanie wniosków gwarancyjnych w języku angielskim do producentów maszyn (głównie JCB)

  • Wsparcie w procesie wystawiania faktur gwarancyjnych oraz rozliczania dokumentacji gwarancyjnej w Comarch XL

  • Koordynacja wysyłki do JCB części wymienianych w ramach gwarancji

  • Współpraca z działem księgowości w zakresie finalnego rozliczania dokumentacji gwarancyjnej

  • Współpraca z pracownikami serwisu w poprawnym przeprowadzaniu, opisywaniu i rozliczaniu napraw gwarancyjnych

  • Wsparcie w wyliczaniu wycen przeglądów serwisowych

  • Bieżące tworzenie, kalkulowanie i podpisanie indeksów przeglądów, oraz pakietów przedłużonej ochrony serwisowej do CRM

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie -preferowane techniczne

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Znajomość zagadnień technicznych

  • Znajomość pakietu MS Office

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę + premia)

  • Niezbędne szkolenia i narzędzia pracy

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover

  • Dofinansowanie do karty Multisport

  • Świadczenia pieniężne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych