Praca - Inżynier Procesu

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393156
szukaj
Oferta z dnia: 18 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Praca.pl Sp. z o.o.
Inżynier Procesu
miejsce pracy: Sokołów Podlaski/mazowieckie
Zakres obowiązków:

Opis stanowiska:

  • Tworzenie dokumentacji technologii produktów,

  • Projektowanie dokumentacji dla specjalnych przyrządów i narzędzi,

  • Koordynacja procesu technologicznego z działami produkcji, jakości i utrzymania ruchu,

  • Wdrażanie środków korygujących i prewencyjnych.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne,

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,

  • Znajomość MS Office i AutoCAD,

  • Preferowane wiedza o technologiach produkcji kół zębatych.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilna praca na pełen etat w solidnej firmie na podstawie umowy o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i konkurencyjne wynagrodzenie,

  • Dodatkowe świadczenia, pozytywne środowisko pracy.