Praca - Technolog Kosztorysant w dziale lameli ALU

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393162
szukaj
Oferta z dnia: 18 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Morad Sp. z o.o.
Technolog Kosztorysant w dziale lameli ALU
miejsce pracy: Tuchom/pomorskie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • opracowanie dokumentacji technicznej

  • nadzór nad realizacją zamówienia

Wymagania:
Wymagania

  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD i Excell (dodatkowym atutem będzie Inventor)

  • ogólna znajomość branży związanej z budownictwem

  • mile widziane doświadczenie związane z materiałami takimi jak aluminium i stal

  • znajomość zasad tworzenia i czytania rysunku technicznego

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • znajomość języka angielskiego

  • samodzielność, odpowiedzialność i dobra organizacja pracy

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego