Praca - Specjalista ds. analiz technologicznych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393176
szukaj
Oferta z dnia: 18 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Sokołów S.A.
Specjalista ds. analiz technologicznych
miejsce pracy: Sokołów Podlaski/mazowieckie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 54/SAT/2023
Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Przygotowywanie raportów z realizacji planów produkcji Dywizji Wieprzowej i Wołowej

  • Przygotowywanie analiz rozliczenia technologicznego uzysków na uboju i rozbiorze Dywizji Wieprzowej i Wołowej

  • Przygotowywanie analiz porównawczych kalkulacji asortymentów Dywizji Wieprzowej i Wołowej

  • Prowadzenie prac nad innowacyjnymi produktami w oparciu o analizy rynku

  • Nadzór nad opracowaniem i wdrożeniem nowych receptur (nadzór nad tworzeniem nowej kalkulacji) mięs wieprzowych i wołowych

  • Współpracę z innymi komórkami organizacyjnymi oraz za sprawną, skuteczną i odpowiadającą oczekiwaniom jakościowym realizację powierzonych zadań

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (technologia żywności lub pokrewne)

  •  Znajomość systemów jakościowych i procesów technologicznych

  •  Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  •  Nastawienie na osiągnięcie celu i realizację zadań

  •  Zaangażowanie, dyspozycyjność, kreatywność

  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Odpowiedzialną, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku firmy będącej liderem w branży

  • Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. karta sportowa Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, świadczenia świąteczne, dofinansowanie do wczasów, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego)

  • Premię motywacyjną