Praca - Pracownik utrzymania ruchu serwisant - smarownik

szukaj
Oferta z dnia: 18 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ECOL Sp. z o.o.
Pracownik utrzymania ruchu serwisant - smarownik
miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza/śląskie
Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie serwisów olejowych i smarowniczych

  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz diagnozowanie usterek

  • Wykonywanie diagnostyki maszyn i urządzeń przy użyciu specjalistycznych narzędzi diagnostycznych

  • Utrzymanie urządzeń w należytym stanie technicznym

  • Prace ślusarskie i mechaniczne

  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień

Wymagania:
Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu

  • Mile widziane uprawnienia G1, G2, G3

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Zdolności manualne i szybkość w działaniu

  • Samodzielność i operatywność w działaniu

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych i sporadycznych delegacji

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Jednozmianowy system pracy

  • Wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • Premie i nagrody

  • Praca w największych zakładach w Polsce i zagranicą

  • Program poleceń pracowniczych

  • Finansowane przez nas ubezpieczenie NNW oraz dobrowolne ubezpieczenie na życie

  • Prywatną opiekę medyczną realizowana przez PZU: Pakiet medyczny obejmuje m.in. darmowe korzystanie z: profilaktycznych badań krwi badań z zakresu EKG, RTG, USG, TK, NMR zabiegów ambulatoryjnych szczepień przeciwko grypie sezonowej. Skorzystanie z wizyt bez skierowania do 30 lekarzy specjalistów.

  • Dostęp do pracowniczego programu emerytalnego

  • Kartę MultiSport

  • Podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, np. uprawnienia SEP, UDT (wózki widłowe, podnośniki, suwnice), kierowca kat. C, C+E, uprawnienia GWO, certyfikat ATEX;

  • Bogaty pakiet socjalny: premie świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży