Praca - Specjalista ds. utrzymania ruchu

szukaj
Oferta z dnia: 18 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ManpowerGroup
Specjalista ds. utrzymania ruchu
miejsce pracy: Kutno/łódzkie
Opis stanowiska:
Nr Ref. 9417
Zakres obowiązków:
Zadania:

  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Wykonywanie przeglądów oraz napraw z zakresu mechaniki, elektryki i automatyki
  • Przeglądy budynku oraz dbałość o jego dobry stan techniczny i użytkowy
  • Udział w projektach modernizacyjnych
  • Uruchamianie nowo zakupionych maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie na zbliżonym stanowisku
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Mile widziane uprawnienia SEP, uprawnienia spawalnicze oraz do obsługi wózków widłowych i platform
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Praca w systemie jednozmianowym
  • Coroczne podwyżki
  • Premia miesięczna zależna od wyników
  • Śniadania finansowane przez pracodawcę
  • Karta MultiSport
  • Dofinansowanie wakacji
  • Paczki świąteczne

Oferta dotyczy pracy stałej.
Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Miejsce pracy: Komorniki, ul. Krzysztofa Kolumba 15

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz kariery zawodowej u lidera branży maszyn budowlanych

  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego

  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, fundusz oszczędnościowy, karta lunchowa etc.

  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, wsparcie w losowych sytuacjach etc.

  • Niezbędne szkolenia; wyjazdy integracyjne