Praca - Projektant w Branży Budowlanej

szukaj
Oferta z dnia: 18 kwiecień 2024
poleć znajomemu
KTI Poland S.A.
Projektant w Branży Budowlanej
miejsce pracy: Warszawa, Żoliborz, Budynek Vidicon/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych.

  • Tworzenie dokumentacji technicznej w tym raportów i opisów technicznych.

  • Kontrola i weryfikacja dokumentacji technicznej.

  • Kompletowanie dokumentacji w obrębie zadania.

  • Koordynowanie prac zespołu projektowego z zakresu branży budowlanej.

  • Współpraca z pozostałymi branżami inżynieryjnymi KTI oraz firmami zewnętrznymi zaangażowanymi w realizację projektu przemysłowego.

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji budowlanych w przemyśle rafineryjnym, petrochemicznym i/lub chemicznym – minimum 3 lata.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania w specjalności konstrukcyjno - budowlanej bez ograniczeń – wymagane/

  • Znajomość standardów i norm projektowych, w tym Eurokodów.

  • Biegła znajomość programu Autodesk Robot Structural Analysis Professional oraz doświadczenie w pracy z oprogramowaniem CAD firmy Autodesk.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie inżynieryjnej o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Przyjazną atmosferę pracy.

  • Udział w ciekawych, wielobranżowych projektach realizowanych w kraju i za granicą dla renomowanych klientów w branżach: Oil & Gas, chemicznej i energetycznej.

  • Współpraca z wysokiej klasy specjalistami z kraju i zagranicy.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów: opieka medyczna LUX MED, fundusz socjalny, ubezpieczenie NNW, Karta MultiSport.