Praca - Inżynier Serwisu frezarek CNC

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393196
szukaj
Oferta z dnia: 18 kwiecień 2024
poleć znajomemu
TBS Consulting
Inżynier Serwisu frezarek CNC
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie serwisu maszyn do obróbki skrawaniem (zautomatyzowane centra frezujące).

  • Serwis wymienionych maszyn na obszarze całej Polski, z dużym naciskiem na Polskę centralną. Możliwe wyjazdy do Czech/Słowacji (jeśli będzie to miało miejsce uzasadnienie względem bliskości miejsca zamieszkania Kandydata).

  • Przeprowadzanie diagnostyki urządzeń.

  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.

  • Wsparcie dla operatorów maszyn w zakresie prawidłowego użytkowania wymienionych urządzeń.

  • Utrzymywanie kontaktu z zagranicznym wsparciem technicznym.

  • Uczestnictwo w zagranicznych szkoleniach.

  • Kontakt z Koordynatorem/Kierownikiem Serwisu w języku angielskim.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie średnie-techniczne, lub wyższe na kierunku związanym z budową maszyn lub pokrewne.

  • Doświadczenie na stanowisku Inżyniera Utrzymania Ruchu, Operatora lub Programisty Maszyn CNC, Technika/Inżyniera Serwisu, obrabiarek sterowanych numerycznie do metalu.

  • Znajomość sterowania Fanuc.

  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych w celu diagnostyki maszyny.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.

  • Prawo jazdy, kat "B".

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta w formie Umowy o pracę.

  • Praca w stabilnej, renomowanej, międzynarodowej firmie.

  • Możliwość rozwoju w niewielkiej strukturze organizacyjnej, opartej o partnerskie relacje.

  • Dostęp do nowoczesnych technologii.

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.

  • Wynagrodzenie podstawowe, orientacyjnie w wysokości ok 10000-12500 brutto pensji podstawowej, dodatkowo płatne nadgodziny, czas dojazdu Klienta jest rozliczany jako czas pracy.

  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego.

  • Zagraniczne szkolenia techniczne.