Praca - Analityk / Analityczka w Dziale Planowania i Zarządzania Towarem

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2393318
szukaj
Oferta z dnia: 19 kwiecień 2024
poleć znajomemu
VRG S.A.
Analityk / Analityczka w Dziale Planowania i Zarządzania Towarem
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Zakres obowiązków:
Twój zakres obowiązków:

  • sporządzanie analiz i raportów na podstawie danych pochodzących z wielu źródeł,

  • przetwarzanie danych jakościowych i ilościowych,

  • budowanie i rozwój wewnętrznego systemu raportowo- analitycznego,

  • optymalizacja i automatyzacja istniejących procesów.

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowana informatyka, statystyka lub pokrewne),

  • doświadczenie w programowaniu w języku SQL (warunek konieczny),

  • zaawansowana znajomość MS Excel (VBA),

  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia oraz formułowania wniosków,

  • umiejętność planowania pracy i ustalania priorytetów,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
 Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilną i ciekawą pracę w rozpoznawalnej na rynku spółce giełdowej,

  • możliwość bezpośredniej współpracy z biznesem,

  • dogodne warunki pracy: elastyczny czas pracy, nowoczesne biuro, praca od poniedziałku do piątku,

  • pakiet benefitów: dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich najbliższych, dodatkowe ubezpieczenie na życie, atrakcyjny program lojalnościowy,

  • dostęp do platformy językowej.