Praca - Technik budynku

szukaj
Oferta z dnia: 19 kwiecień 2024
poleć znajomemu
ISS Facility Services Sp. z o.o.
Technik budynku
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • Bieżące utrzymanie w należytym stanie technicznym oraz konserwacja urządzeń i instalacji technicznych znajdujących się w budynku

  • Wykonywanie okresowych przeglądów systemów i instalacji budynkowych (wentylacja, klimatyzacja, elektryka, sanitarne, HVAC)

  • Dozorowanie instalacji systemem BMS

  • Wykonywanie drobnych napraw związanych z infrastrukturą budynku

  • Realizacja codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej oraz na powierzchni najemców

  • Monitorowanie pracy zewnętrznych firm wykonujących usługi na terenie budynku

  • Współpraca z Kierownikiem Technicznym Obiektu w realizacji zadań związanych z utrzymaniem infrastruktury technicznej obiektów​​

Wymagania:
Wymagania:

  • Uprawnienia SEP Dozór i Eksploatacja grupa I do 1 kV - minimum

  • Znajomość automatyki budynkowej

  • Wiedza dotycząca instalacji i systemów w obiektach biurowych

  • Wiedza z zakresu techniki HVAC, będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Gotowość do wprowadzenia zmian oraz proponowanie własnych rozwiązań

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę na 1 zmianę 8-16

  • Prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym

  • Odpowiedzialne i rozwojowe stanowisko pracy

  • Unikalne i cenne doświadczenie zawodowe

  • Możliwość szkoleń i rozwijania kwalifikacji oraz awansu