Praca - Mechanik / Konserwator (Dział Utrzymania Ruchu)

szukaj
Oferta z dnia: 19 kwiecień 2024
poleć znajomemu
KROSS SA
Mechanik / Konserwator (Dział Utrzymania Ruchu)
miejsce pracy: Przasnysz/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Co będzie należało do Twoich obowiązków w tej roli?

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;

  • konserwacja maszyn i urządzeń;

  • identyfikacja przyczyn awarii i naprawa urządzeń technicznych;

  • udział w modernizacjach parku maszynowego;

  • realizacja przeglądów i remontów zgodnie z harmonogramem;

  • prace warsztatowe.

Wymagania:
Twoje kwalifikacje:

  • znajomość rysunku technicznego i umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki oraz procesów warsztatowych;

  • znajomość narzędzi kontrolno-pomiarowych;

  • predyspozycja do pracy na maszynach warsztatowych;

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane;

  • umiejętność obsługi komputer i znajomość MS Office – mile widziana.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w Kross SA lub Kross Usługi Sp. z o.o.;

  • adekwatne wynagrodzenie do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • premie zależne od osiąganych wyników;

  • możliwość realizacji sportowych pasji