Praca - Ekspert ds. Badań UX/UI i produktowych

strona główna PRACA Informatyka Oferta Nr 2393369
szukaj
Oferta z dnia: 19 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Alior Bank
Ekspert ds. Badań UX/UI i produktowych
miejsce pracy: Kraków/małopolskie
Opis stanowiska:
Nr Ref. ZPT-7452
Zakres obowiązków:
Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • samodzielnym doborze metod badawczych odpowiadających na identyfikowane wyzwania i potrzeby,

  • samodzielnym przygotowywaniu i realizacji: testów użyteczności (stacjonarnie i zdalnie),badań we współpracy z agencją badawczą, badań ilościowych we współpracy z innymi działami banku, badań eksploracyjnych, etnograficznych,

  • przekazywaniu zespołowi projektowemu (projektantom UX, analitykom, PO) rekomendacji z perspektywy klientów i użytkowników,

  • pisaniu podsumowań z badań, raportów, przygotowanie prezentacji,

  • omawianiu wyników z zespołami z innych departamentów i startupami,

  • konsultowaniu projektów z projektantami i właścicielami biznesowymi,

  • współpracy z wewnętrznymi klientami biznesowymi oraz ze startupami,

  • wsparciem biznesu i/lub IT w zakresie rozwoju strategii produktów w oparciu o wyniki badań,

  • realizacji audytów UX i benchmarków,

  • organizacji i logistyce badań, współpraca z agencjami rekrutacyjnymi i badawczymi,

  • współtworzeniu procedur, wg których realizujemy różnego rodzaju badania,

  • wsparciu projektantów UX w tworzeniu makiet LO-FI/HI-FI dot. bankowości internetowej i mobilnej dla klientów biznesowych,

  • uczestnictwie w strategicznym projekcie Banku, związanym z wdrożeniem nowego systemu bankowości internetowej i aplikacji mobilnej dla klientów biznesowych.

Wymagania:
Jeśli jesteś osobą, która:

  • posiada minimum 2-letnie (mile widziane dłuższe) doświadczenie pracy w charakterze badacza, poprowadziłeś/aś samodzielnie od początku do końca niejeden projekt badawczy,

  • ma doświadczenie obszarze badań UX i/lub produktowych – potrafisz samodzielnie zrealizować testy użyteczności i audyt ekspercki, a także badania ilościowe,

  • ma doświadczenie we współpracy z klientem / właścicielem biznesowym oraz z projektantami UX,

  • biegle operuje szerokim wachlarzem jakościowych metod badań, nieźle czujesz się w metodach ilościowych

  • ma ugruntowaną wiedzę z zakresu zasad projektowania i rozwoju rozwiązań cyfrowych,

  • prowadząc projekt potrafi zaplanować oraz zorganizować samodzielnie pracę i jest w tym sumienny/a,

  • jest otwarty/a, ma dobre umiejętności komunikacyjne i lubisz dzielić się wiedzą,

  • chce się dalej rozwijać w obszarze badań, UX, tworzenia i rozwoju produktów cyfrowych,

  • charakteryzuje Cię empatia, dobry zmysł obserwacji, masz zdolności analityczne i lubisz łączyć różne kropki ze sobą.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • pracę w oparciu o wartości - odpowiedzialność, otwartość, innowacyjność, zorientowanie na klienta

  • obszerny pakiet socjalny (kafeteria benefitowa, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, karta multisport, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, dzień na „U” itp.),

  • ofertę rozwojowa i edukacyjną w programie Alior Uniwersytet,

  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń.