Praca - Asystent Głównego Technologa

strona główna PRACA Elektronika Oferta Nr 2393458
szukaj
Oferta z dnia: 19 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Bakoma Sp z oo
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Asystent Głównego Technologa
miejsce pracy: Elżbietów/mazowieckie
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Czynny udział w tworzeniu nowych rozwiązań i technologii.

  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, bony świąteczne).

  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie technologiczne dla Operacji na liniach produkcyjnych związanych z produktem i opakowaniem.

  • Udoskonalanie istniejących obiektów i optymalizacja procesów.

  • Współpraca z dostawcami w zakresie doboru i zakupów środków chemicznych technologicznych oraz elementów armatury procesowej.

  • Rozwój innowacji poprzez dostarczanie pomysłów i propozycji nowych rozwiązań.

  • Organizację i prowadzenie prób produkcyjnych dla produktów i opakowań.

  • Przygotowywanie wymaganej dokumentacji dotyczącej produktu i procesu technologicznego zgodnie z wewnętrznymi przyjętymi standardami.

Wymagania:

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w kierunku technologii żywności lub pokrewne.

  • Zainteresowanie nowymi technologiami.

  • Zaangażowanie, kreatywność, umiejętność pracy w zespole, rzetelność.

  • Mile widziana znajomość programów AutoCad, Visio itp.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj