Praca - Elektryk (produkcja / utrzymanie ruchu)

szukaj
Oferta z dnia: 19 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Polskie Młyny S.A.
Oferta pochodzi z serwisu GazetaPraca.pl
Elektryk (produkcja / utrzymanie ruchu)
miejsce pracy: Kluczbork/opolskie
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

  • Miłą atmosferę pracy.

  • Pracę na 3 zmiany.

  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku.

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za stan techniczny urządzeń elektromagnetycznych, konserwacja i remont urządzeń elektrycznych i instalacji wg instrukcji eksploatacji.

  • Remont silników.

  • Terminowa realizacja przeglądów i konserwacji.

  • Montaż i doposażenie podzespołów elektrycznych.

  • Wykrywanie usterek i awarii oraz prace modernizujące.

Wymagania:

Nasze oczekiwania:

  • Uprawnienia kwalifikacyjne grupa E - uprawnienia do obsługi, konserwacji, remontu, naprawy, montażu oraz demontażu i czynności kontrolno - pomiarowych urządzeń, instalacji i sieci.

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (mechanik, elektryk, elektromechanik).

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

  • Wiedza z zakresu elektryki/mechaniki i budowy maszyn.

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Oferujemy:

Forma kontaktu:
Aby aplikować na to stanowisko przejdź tutaj