Praca - Operator Podczyszczalni Ścieków Technologicznych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393493
szukaj
Oferta z dnia: 20 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Wawel SA
Operator Podczyszczalni Ścieków Technologicznych
miejsce pracy: Dobczyce/małopolskie
Zakres obowiązków:

Twój zakres obowiązków:

  • monitorowanie i nadzorowanie pracy urządzeń i instalacji podczyszczalni ścieków technologicznych

  • kontrola i rejestrowanie parametrów procesowych

  • czyszczenie sond pomiarowych oraz urządzeń technologicznych

  • kontrola stanu i uzupełnianie zbiorników urządzeń dozujących

  • przyjmowanie dostaw środków chemicznych

  • wykonywanie prac przygotowawczych do konserwacji, przeglądów oraz napraw maszyn i urządzeń

  • utrzymanie porządku i czystości w obszarach podczyszczalni ścieków

  • sporządzanie raportów z wykonanych prac

  • zgłaszanie przełożonym stanów awaryjnych oraz wszelkich nieprawidłowości pracy urządzeń

Wymagania:
Nasze wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • dokładność, rzetelność

Mile widziane:

  • doświadczenie zawodowe lub staż na podobnym stanowisku

  • uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji: grupa 1

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (zmiana ranna i popołudniowa)

  • prawo jazdy kat B

Oferujemy:

  • stabilną pracę na umowę o pracę

  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, świąteczne świadczenia pieniężne, kolonie dla dzieci, dofinansowanie wypoczynku, paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci, codziennie świeża kanapka

  • możliwość korzystania z PPK oraz ubezpieczeń na życie na atrakcyjnych warunkach

  • współfinansowany dojazd do pracy na wybranych trasach

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

  • Na stabilną pracę w solidnej firmie.

  • Możliwość rozwoju umiejętności i kariery, szkolenia i dofinansowanie do studiów.

  • Bogaty pakiet benefitów, m.in. Multisport, premie świąteczne, opiekę medyczną.

  • Atrakcyjne ubezpieczenie na życie i PPK.

  • Carpooling, bo ekologia i wygoda mogą iść w parze.

  • Rodzinne podejście, a w tym dofinansowania do wczasów i paczki świąteczne dla Ciebie i Twoich dzieci.

  • Lunching - dostęp do platformy lunchingowej w dobrych cenach oraz codziennie świeża kanapka.

  • Atrakcyjne narzędzia pracy.

  • Pyszne słodycze zawsze pod ręką! Zniżki w sklepach firmowych.

  • I wiele, wiele innych korzyści...