Praca - Lider / Liderka Zmiany

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393514
szukaj
Oferta z dnia: 20 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Lotte Wedel Sp. z o.o.
Lider / Liderka Zmiany
miejsce pracy: Warszawa/mazowieckie
Zakres obowiązków:
POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY.
To będą Twoje zadania:

  • Zarządzanie i koordynacja pracy personelu operacyjnego muzeum Fabryka Czekolady E. Wedel (Przewodnicy etc.)

  • Zarządzanie przepustowością muzeum Fabryka Czekolady E. Wedel

  • Układanie miesięcznych grafików i nadzór na wykonywanymi zadaniami zespołu

  • Współpraca z agencją outsourcingową w zakresie zapewnienia ciągłości zatrudnienia

  • Reagowania w sytuacjach awaryjnych i wdrażanie adekwatnych procedur

  • Stała współpraca z personelem muzeum Fabryka Czekolady E. Wedel (Pijalni E.Wedel, ochrony, serwisu sprzątającego, serwisu technicznego)

  • Znajomość wystawy i oprowadzanie wycieczek w ramach zastępstw

  • Znajomość obsługi elementów wystawy

  • Podnoszenie kompetencji zespołu poprzez organizację/prowadzenie szkoleń i wymianę doświadczeń

Wymagania:
OFERTA, KTÓREJ TRUDNO SIĘ OPRZEĆ…
Dołącz do nas, jeśli spełniasz te wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem i układaniu grafików

  • średnie wykształcenie

  • Gotowość do pracy zmianowej, w tym praca w weekendy i wybrane święta

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w instytucjach kultury w obszarze obsługi klienta

  • Zdolność szybkiej adaptacji do zmieniających się warunków pracy

  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy w zespole

  • Odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu działań

  • Umiejętność rozumienia i dopasowywania się do zróżnicowanych potrzeb odbiorców

  • Wysoka kultura osobista

  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office 365

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,

  • elastyczny czas pracy,

  • pracę w dynamicznym zespole IT,

  • współpracę w ramach interdycyplinarnego zespołu skoncentrowanego na szybkim osiąganiu rezultatów,

  • współpracę z pracownikami naukowymi w projektach badawczych,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych.