Praca - Pracownik produkcji z funkcją ustawiacza maszyn

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393535
szukaj
Oferta z dnia: 20 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Valeo
Pracownik produkcji z funkcją ustawiacza maszyn
miejsce pracy: Skawina, k. Krakowa/małopolskie
Zakres obowiązków:

  • Kontrola parametrów oraz nadzór nad przebiegiem procesu produkcyjnego;

  • Odpowiedzialność za realizację wskaźnika TRP i redukcja złomu wewnętrznego;

  • Rozwiązywanie drobnych problemów technicznych w celu zapewnienia ciągłości produkcji;

  • Usuwanie drobnych awarii, przeprowadzenie regulacji maszyn oraz oprzyrządowania;

  • Angażowanie się w ulepszanie funkcjonowania maszyn, narzędzi oraz w działalność warsztatową VPS celem zmniejszenia liczby  mikro zatrzymań, awarii i braków;

  • Informowanie o potencjalnych problemach, które mogą się pojawić na linii oraz zbieranie informacji o bieżących naprawach podczas przeglądów okresowych.

Wymagania:
Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe lub średnie;

  • Doświadczenie mile widziane na podobnym stanowisku;

  • Podstawowa wiedza techniczna z zakresu budowy oraz obsługi maszyn;

  • Podstawowa umiejętność obsługi sterowników PLC;

  • Atutem będzie znajomość SPC;

  • Samodzielność;

  • Dobra organizacja pracy;

  • Dynamika w działaniu.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy:

  • Bezpośrednie zatrudnienie przez Valeo na podstawie umowy o pracę, możliwość uzyskania umowy na czas nieokreślony;

  • Możliwość otrzymania podwyżki rocznej;

  • Comiesięczne dodatki do płacy zasadniczej m.in premia miesięczna, dodatek za pracę w systemie 4-brygadowym, dodatek za pracę w nocy, dodatek za pracę w niedziele i święta, możliwość płatnych nadgodzin;

  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych m.in prywatna opieka medyczna z możliwością dołączenia całej rodziny, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport;

  • Dodatki świąteczne i wakacyjne wypłacane z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

  • Dofinansowane posiłki na przyzakładowej stołówce Sodexo;

  • Bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje;

  • Możliwość awansu i rozwoju;

  • Bezpłatny transport do pracy z kilkunastu miejscowości m.in. z Krakowa, Skały,  Skawiny, Leńcz, Przytkowic, Paszkówki, Suchej Beskidzkiej, Budzowa, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Przeciszowa,Choczni, Myślenic, Palczowic, Witanowic i wiele innych.