Praca - Technik Serwisu Data Center

szukaj
Oferta z dnia: 20 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Bergerat Monnoyeur sp. z o.o. – Oddział Eneria
Technik Serwisu Data Center
miejsce pracy: Izabelin-Dziekanówek, ul. Modlińska 11/mazowieckie
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie kontroli, napraw i modernizacji instalacji agregatowych – zasilanie awaryjne,

  • Diagnostyka i usuwanie usterek instalacji agregatowych, modyfikacje ustawień, weryfikacja schematów elektrycznych,

  • Uruchamianie i instalacja nowych agregatów, szkolenia, serwis,

  • Realizacja uzgodnionych usług serwisowych, w tym uruchomień, przeglądów, napraw, testów, pomiarów itp.,

  • Doradztwo w zakresie modernizacji, usprawnienia instalacji oraz ocena ryzyk, które mogą zapobiec przyszłym problemom w obiektach krytycznych,

  • Tworzenie raportów serwisowych,

  • Aktywny udział i zaangażowanie w powierzone obowiązki w tym dbanie o powierzone mienie,

  • Aktywne uczestnictwo w prowadzonych szkoleniach.

Wymagania:
Od idealnego kandydata oczekujemy:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub inne pokrewne;

  • Posiadanie umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń oraz ich napraw

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, odpowiedzialność, sumienność,

  • Zaangażowanie, skuteczność w realizacji zadań, terminowość

  • Mile widziane uprawnienia SEP

  • Znajomość zasad obsługi klienta

  • Rzetelność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:

Biuro: Izabelin-Dziekanówek

Ul. Modlińska 1, 05-092 Łomianki

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego,

  • Bogaty pakiet socjalny – opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do urlopu, fundusz oszczędnościowy, kartę MultiSport, karta lunchowa,

  • Szkolenia branżowe, możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w przyjaznym zespole ekspertów w swojej dziedzinie.