Praca - Automatyk

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393816
szukaj
Oferta z dnia: 23 kwiecień 2024
poleć znajomemu
EcoWipes
Automatyk
miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki/mazowieckie
Zakres obowiązków:

  • opracowywanie układów automatyki dla projektów technicznych / samodzielne programowanie systemów automatycznych (PLC, wizualizacje, napędy)

  • uruchamianie systemów automatyki

  • diagnozowanie i usuwanie usterek w bieżących układach automatyki

  • nadzór i tworzenie dokumentacji technicznej urządzeń i instalacji

  • szkolenie personelu w zakresie obsługi projektowanych systemów automatyki

  • poszukiwanie nowych rozwiązań i innowacji w zakresie automatyki procesów

  • modyfikacje i modernizacje istniejących układów automatyki procesu oraz projektowanie nowych

  • kontakt z dostawcami w zakresie prowadzonych projektów

  • nadzór, administrowanie i konfiguracja przemysłowej infrastruktury sieciowej

  • realizacja zadań w ramach prac zespołów projektowych/inwestycyjnych

Wymagania:
Wymagania:

  • wiedza z zakresu automatyki, elektryki, mechaniki, elektroniki, elektroenergetyki i energetyki

  • min. 2–letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, atutem będzie doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym

  • umiejętność czytania schematów AKPiA, P&ID

  • umiejętność projektowania, programowania i obsługi systemów sterowania zawierających: PLC, HMI, falowniki, czujniki, pneumatykę, roboty przemysłowe, systemy wizyjne

  • znajomość zagadnień z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych oraz Ethernet

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość programów CAD (AutoCAD, Eplan, SEE Electrical); SAP PM i Comos

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami

  • umiejętność szybkiego działania i podejmowania strategicznych decyzji oraz elastyczność i otwartość na zmiany

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • szkolenie wdrożeniowe pod okiem doświadczonego specjalisty

  • realne możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur firmy

  • doskonale wyposażone stanowisko pracy oraz warsztat

  • pracę zmianową (poniedziałek/piątek)

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie

  • pakiet socjalny (bony, paczki, świadczenia)

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Co oferujemy?

  • Umowę o pracę

  • Prywatna opieka medyczna

  • Świadczenia

  • Szkolenia i rozwój

  • Ubezpieczenie na życie

  • Przyjazna atmosfera