Praca - Elektryk przemysłowy –do okablowywania szaf sterowniczych

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393817
szukaj
Oferta z dnia: 23 kwiecień 2024
poleć znajomemu
RÜBSAM Fachkräfte GmbH & Co. KG
Elektryk przemysłowy –do okablowywania szaf sterowniczych
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:
Opis stanowiska

  • Naprawa i konserwacja maszyn przemysłowych;

  • Naprawa ogólnych urządzeń elektrycznych w zakładzie;

  • Budowa i okablowywanie szaf sterowniczych.

  • Okablowywanie budynkow mieszkalnych, restauracji ,hal produkcyjnych

Wymagania:
Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe jako Elektryk;

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie ponadpodstawowym

  • Doświadczenie zawodowe;

  • Świadectwo ukończenia szkoły;

  • Prawo jazdy kat. B.

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Oferujemy

  • Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 17,00- 19,00 €/h brutto na start

  • Płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%;

  • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny;

  • Dieta za każdy przepracowany dzień –w rożnych wariantach do wyboru

  • Dopłata do weekendowych zjazdów do Polski-80 euro netto (przy częstych zjazdach do Polski)

  • Opłacone zakwaterowanie zapewnione przez naszą firmę przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni

  • Ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnione bezpłatnie

  • Płatny urlop od 25– 30 dni w roku;

  • Zaliczki cotygodniowe

  • Premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony -1000€;

  • Osoby dołączające do naszego zespołu otrzymują zwrot kosztów przyjazdu w wysokości 180 euro, z pierwszą wypłatą na konto bankowe

  • W przypadku gdy nie będziemy razem pracować, zwrócimy 90 euro na miejscu w gotowce

  • Premie urlopowe i świąteczne, 2 razy w roku;

  • Dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld; (pomoc przy formalnosciach)

  • Dofinansowanie przedszkola lub żłobka do 30 € miesięcznie.