Praca - Ustawiacz / Operator CNC ze znajomością języka niemieckiego

strona główna PRACA Produkcja Oferta Nr 2393818
szukaj
Oferta z dnia: 23 kwiecień 2024
poleć znajomemu
Humanus Personalservice GmbH
Ustawiacz / Operator CNC ze znajomością języka niemieckiego
miejsce pracy: /Zagranica
Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie operacji na maszynach CNC, takich jak tokarki, frezarki, giętarki i szlifierki,

  • Programowanie i ustawianie parametrów maszyn CNC,

  • Wymiana narzędzi w obrabiarkach,

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i interwencja w przypadku awarii,

  • Zapewnienie wysokiej jakości produkcji.

Wymagania:
Oczekiwania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację (wymóg obowiązkowy),

  • Doświadczenie w pracy zawodowej,

  • Posiadanie samochodu dla codziennych dojazdów do pracy (ok. 20 km od miejsca zamieszkania).

Dodatkowe informacje:
Oferujemy:
Nasza oferta:

  • Wyjątkowo konkurencyjne wynagrodzenie (2800€ - 3000€ netto),

  • Przejrzysty system rozliczeń - bez tzw. Zeitkonta; wynagrodzenie za wszystkie przepracowane godziny od razu w wypłacie,

  • Realna możliwość nadgodzin (zależne od pracodawcy) z dodatkowym wynagrodzeniem + 25%,

  • Premie za pracę zmianową,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę,

  • Dodatkowe świadczenia urlopowe i świąteczne,

  • Ubezpieczenie w niemieckim systemie,

  • Systematyczne podwyżki wynagrodzenia,

  • Możliwość otrzymywania zaliczek,

  • Pomoc polskojęzycznych konsultantów,

  • Zakwaterowanie zagwarantowane przez pracodawcę - komfortowe pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu.